مرکز خدمات پس از فروش جنرال الكتريک در کرج و تهران

مرکز خدمات پس از فروش جنرال الكتريک در کرج و تهران خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در کرجشماره تلفن خدمات پس از فروش جنرال الکتریکتعمیرات لوازم خانگی جنرال در محل

مرکز خدمات پس از فروش جنرال الكتريک در کرج و تهران

مرکز خدمات پس از فروش جنرال الكتريک در کرج و تهران ، خدمات پس از فروش جنرال الکتریک همه محصولات جنرال الکتریک را با گارانتی بین المللی جنرال الکتریک در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد و در همه استان ها نسبت به فروش و خدمات پس از فروش محصولات جنرال الکتریک آمادگی دارد. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک راه ارتباطی خود با مشتریان محترم را آسان تر کرده است و فقط با یک تماس تلفنی این امکان را برای همه فراهم آورده است. اگر می خواهید از محصولات جنرال الکتریک دستگاهی را برای خانه خودتان خریداری کنید نمایندگی ما بهترین دستگاه را در اختیار شما می گذارد.

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در کرج

اگر هر یک از دستگاه های جنرال الکتریک منزل شما دچار مشکل شده است می توانید با همکاران ما در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس بگیرید و مشاوره های لازم را برای برطرف کردن آن مشکل دریافت کنید و اگر با مشاوره برطرف نشد می توانید آدرس محل سکونت خودتان را در اختیار همکاران ما بگذارید تا در کمترین زمان ممکن کارشناسان و تکنسین های مربوطه به محل اقامت شما مراجعه کنند و نسبت به برطرف کردن حضوری مشکل دستگاه شما اقدام نمایند.

برای استفاده از خدمات پس از فروش جنرال الکتریک و همچنین سایر برندها می توانید با ما تماس بگیرید. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک تعمیرات انواع لوازم خانگی توسط نمایندگی و تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک عیب یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به وسیله کارشناسان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک عیب یابی یخچال – فریزر – ساید بای ساید جنرال الکتریک به وسیله کارشناسان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

شماره تلفن خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

شرکت نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک همه قطعات محصولات جنرال الکتریک را بدون واسطه از شرکت جنرال الکتریک وارد می کند و نسبت به برتری هر یک از قطعات اطمینان کامل دارد. اگر هر یک از محصولات شما دچار مشکلی شده باشد و با تعمیر درست نشود و ایرادهای ایجاد شده زیاد باشد، نسبت به تعویض قطعات با قطعات اورجینال و اصل اقدام می شود.

همچنین نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک ضمانت نامه خدمات بعد از فروش و تعمیرگاه دستگاه های شرکت های ال جی، آریستون و بوش و آاگ و الکترولوکس و برندهای دیگر را نیز در خدمت شما می گذارد و آماده است نسبت به خدمات و تعمیرات این محصولات نیز اقدام کند. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک با فراهم آوردن قطعه های جنرال الکتریک و سایر برندهای مشهور و همینطور با داشتن تجربه و تخصص کافی نسبت به برطرف کردن نقیصه های احتمالی و تعمیرات محصولات جنرال الکتریک همیشه در خدمت شما است و با کمال افتخار توانایی جلب رضایت مصرف کنندگان و استفاده کنندگان محترم جنرال الکتریک را داراست و تعمیرات و خدمات آن را انجام می دهد همچنین ما میتوانیم در کمترین زمان ممکن جواب اعتماد شما را با رسیدگی دقیق و کم هزینه بدهیم .

تعمیرات لوازم خانگی جنرال در محل

شما به هیچ وجه لازم نیست دستگاه جنرال الکتریک خود را به محل نمایندگی ما حمل کنید بلکه با یک تماس ساده همکاران ما خدمت شما می رسند و مشکل دستگاه شما را در هر یک از ناحیه های تهران و کرج باشید با نهایت دقت بررسی کرده و تعمیرات و خدمات لازم را ارئه می دهند. جنرال الکتریک (General Electric) شرکت خوشه‌ ای آمریکایی و چندملیتی است، که ساختمان عملیاتی آن، در سکنکتدی، نیویورک واقع شده و دفتر مرکزی آن در فیرفیلد، کنتیکت است.

شرکت جنرال الکتریک به صورت اصلی، از چهار قسمت جداگانه تشکیل شده است، که هر قسمت به وسیله یک شرکت تابعه، مدیریت می گردد. این شرکت‌ ها، شامل شرکت های جی‌ ای انرژی، جی‌ ای تکنولوژی، جی‌ ای کپیتال و جی‌ ای هلت‌کر می شوند. همه کارشناسان و تکنسین هایی که در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک مشغول کار هستند دوره های آموزشی ویژه یا را در رابطه با هر یک از دستگاه های جنرال الکتریک سپری کرده اند و استادکار محصولات جنرال الکتریک هستند.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک خدمات تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک و بقیه برندهای معتبر آسیایی ، آمریکایی ، اروپایی و ایرانی را در دستور کار خود دارد و نسبت به خدمات پس از فروش و تعمیرات هریک از این برندها آمادگی های لازم را دارد.

شماره تماس خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

شعبه تجریش: 22717796-22718535

شعبه ستارخان:44291224-44291259

شعبه امین حضور:33444219-33444229