تعمیرات لوازم خانگی جنرال الكتريک

تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در کرجمرکز تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریکگارانتی رسمی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در کرج

تعمیرگاه لوازم خانگی جنرال الکتریک و نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز در سراسر ایران و به ویژه در تهران و کرج است. این نمایندگی در همه طول سال آماده سرویس دهی به مشتریان عزیز است و روز تعطیلی را برای خود ندارد. همه روزه و به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک با کارنامه ای درخشان و معتبر خدمات خود را در سراسر ایران و به ویژه در تهران و کرج به مردم عزیز ارائه می دهد. برند جنرال الکتریک نیازی به تبلیغات ندارد و شناخته ترین و برترین برندی است که در سطح جهانی موفق ظاهر شده و همچنان با قدرت تمام به مسیر خود ادامه می دهد.

این برند معتبر بین المللی برای هر خریداری که می خواهد محصولات جنرال الکتریک را تهیه کند به اندازه ای قابل اعتماد است که می تواند با خیالی آسوده نسبت به خریداری محصول موردنظرش اقدام کند و خریداران زیادی در دنیا هستند که با پشتوانه این برند لوازم خانگی خود را تهیه و از آنها استفاده می کنند. همه قطعات جنرال الکتریک هم از نظر سخت افزاری و هم از نظر نرم افزاری درجه یک هستند و در طول سالیان متمادی امتحان خود را پس داده اند.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک نیز با پشتوانه این برند و محصولات تک این شرکت جهانی اقدام به ایجاد نمایندگی برای جنرال الکتریک کرده است و همه قطعات جنرال الکتریک را چه به صورت سخت افزار و چه به صورت نرم افزاری در اختیار استفاده کنندگان از این محصولات قرار می دهد. تفاوت قطعات جنرال الکتریک نسبت به همتاهای خود بسیار بازر و متمایز است.

گارانتی رسمی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

پکیج و بسته بندی این محصولات نیز در قالب برند جنرال الکتریک شاخص و تحسین برانگیز است و همیشه رضایت مشتریان را به دنبال داشته است. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در ایران آماده ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر و نگهداری و نصب تخصصی لوازم خانگی جنرال الکتریک است.

جنرال الکتریک در خانه های ایرانی نیز جایگاه برتری را برای خود باز کرده است و خانواده های ایرانی از کارکرد و محصولات جنرال الکتریک نهایت رضایت مندی را دارند. تعمیرگاه مرکزی جنرال الکتریک با برخورداری از مجوز رسمی و پروانه کسب معتبر از اتحادیه لوازم خانگی و محصولات الکتریکی و همچنین با دارا بودن نیروهای متخصص و کاربلد و تکنیسین هایی آموزش دیده آماده ارائه هر نوعی از خدمات و تعمیرات و نگهداری و نصب لوازم خانگی جنرال الکتریک است.

دستگاه هایی که نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تحت پوشش دارد عبارتند از ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، دستگاه یخچال فریزر، دستگاه سایدبای ساید، دستگاه فر و دستگاه اکرویو و غیره. همه این دستگاه ها در نمایندگی جنرال الکتریک به بهترین نحوی پوشش داده می شوند و همه کارهای مربوط به آنها با نهایت دقت و وسواس به انجام می رسد.

اگر شما هم به دنبال شرکتی مطمئن و قابل اعتماد در این زمینه هستید می توانید کارها و خدمات تعمیراتی و تعویض کاری و سرویس دهی و نگهداری دستگاه های جنرال الکتریک خود را به ما بسپارید. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک ما با کمال افتخار و غرور آماده است تمام خدمات مرتبط را انجام دهد و خواسته و نیازهای شما را در این باره مرتفع سازد. با ما در تماس باشید.

شماره تماس تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

شعبه تجریش: 22717796-22718535

شعبه ستارخان:44291224-44291259

شعبه امین حضور:33444219-33444229